Wizaż Łódź - polska wersja językowa Wizaż Łódź - english version

ARCHIWUM NEWSÓW DLA KATEGORII ‘makijaż ślubny’

Targi ślubne w Łodzi

Kochani, juz dziś zapraszam Was w najbliższą niedzielę do zajrzenia na targi ślubne. Jeśli macie jakieś pytania, chcecie dowiedzieć się o wolne terminy i ceny, zarezerwować swój dzień, wpadnijcie między 10 a 17 na nasze stoisko :)

Sezon ślubny 2015

Kochani, tegoroczny sezon ślubny juz praktycznie za nami. Przyszłoroczne panny młode zachęcam do szybkiej rezerwacji terminów. Warto zrobić to wcześniej i nie zostawiać załatwiania makijażystki na ostatnią chwilę.

Nadchodzący sezon ślubny

Za nami juz targi, nadchodzi kolejny sezon ślubny. Przyszłym pannom młodym polecam już teraz rezerwację ich terminu, nie czekajcie na ostatnią chwilę! W międzyczasie zapraszam do galerii ślubnej gdzie możecie już znaleźć zdjęcia makijaży z sezonu 2013.

Welon i muszka

Efekty sesji dla Your Perfect Wedding możecie już znaleźć na portalu Welon i muszka. Przy okazji warto przeczytać ciekawe porady Kasi Burzyńskiej. Polecam :)

Niezbędnik Panny Młodej

Zgodnie z zapowiedzią przedstawiam niezbędnik, który – mam nadzieję – ułatwi życie niejednej Pannie Młodej. Błyszczyk – do poprawienia makijażu, najlepiej w tym samym kolorze jaki był nakładany podczas robienia makijażu ślubnego. Profesjonalna pomadka, utrwalona fixerem przetrwa dłużej, ale wiadomo że Panna Młoda w trakcie dnia coś je, pije i dlatego lepiej co jakiś czas […]

Sezon ślubny tuż tuż…

Za oknem jeszcze zima, lecz powoli daje się wyczuć początki ślubnego szaleństwa. W Łodzi już w styczniu odbyły się dwie wielkie imprezy targowe poświecone wszystkiemu co związane ze ślubem, a ogromne zainteresowanie, które im towarzyszyło sugeruje, że tegoroczny sezon w makijażu ślubnym zapowiada się wyjątkowo pracowicie. Sezon na makijaż ślubny na dobre zacznie się w […]