Wizaż Łódź - polska wersja językowa Wizaż Łódź - english version

ARCHIWUM NEWSÓW DLA Maj 2012

Biżuteria Diva

Niedawno miałam przyjemność współpracować z formą biżuteryjną Diva. Do sesji zdjęciowej najnowszych kolekcji malowałam Asię z agencji Division. Pierwsze z kolekcji są już dostępne w sklepach – to Silver Wedding oraz Exotic Flowers. Zdjęcia autorstwa Jacka Gąsiorowskiego możecie zobaczyć też na oficjalnej stronie Divy i na fanpage’u na facebooku.

Your Perfect Wedding

Chciałam serdecznie polecić Agencję ślubną Your Perfect Wedding, z którą było mi dane współpracować. Przesympatyczni, otwarci ludzie, jednocześnie bardzo profesjonalnie podchodzący do swojej pracy. Polecam gorąco wszystkim przyszłym pannom młodym szukającym pomocy przy organizacji swojego pięknego i niepowtarzalnego ślubu :) Zainteresowanych odsyłam na stronę agencji http://www.yourperfectwedding.net.pl/ Efekty wspólnej sesji możecie znaleźć w galerii ślubnej. Zdjęcia […]

Teledysk Take it – backstage

W galerii backstage’owej możecie już zobaczyć kilka zdjęć z planu teledysku numeru Take it Oli Warchoł – Miss Obsession. Odpowiadałam za wszystkie makijaże wokalistki i charakteryzacje drugoplanowego bohatera teledysku, a niesamowite stylizacje przygotowała Paulina Połoz. O fryzury zadbał Damian Pająk. Już wkrótce efekty naszej pracy w postaci teledysku i sesji okładkowej wokalistki!