Wizaż Łódź - polska wersja językowa Wizaż Łódź - english version

Pokaz w FabryStrefie

Energetyczna muzyka w wykonaniu duetu Neogotik rozpoczęła pokaz mody podczas imprezy pod hasłem „Ubierz alles!”. Modelki i modele prezentowali najnowszą kolekcję marki Neogotik. Dzięki zaproszeniu autorki kolekcji – Pauliny Połoz, miałam możliwość wykonania makeupów modelkom. Zadanie było ciekawe – malujemy tylko usta, ale na intensywne, błyszczące, wręcz plastikowe kolory. Oczy i kości policzkowe mocno rozświetlamy, podkreślamy i nastraszamy brwi. Mocno zaakcentowane usta, jeszcze bardziej podkreślone przez porcelanowe cery rewelacyjnie korespondowały z kolorowymi kryształkami zdobiącymi ubrania w odcieniach szarości i beżu. Można powiedzieć, że prezentowana kolekcja przeznaczona jest dla ludzi ceniących wygodę i niebanalny wygląd. Dominowały materiały naturalne połączone z dżinsem i skórą.

Podczas dwudniowej imprezy miałam także okazję do zaprezentowania swoich prac na specjalnie zaaranżowanym stoisku w otoczeniu showroomów projektantów.
W trakcie imprezy panowała rewelacyjna atmosfera, bez napięcia i nieprzyjemności, za co należą się wielkie pochwały przede wszystkim organizatorom ale również i uczestnikom. W kwietniu zapowiada się kolejna edycja imprezy. Mam nadzieję, że również tam będę :))

Więcej zdjęć z imprezy można zobaczyć w Galeriach: Pokazy i Backstage.

Ubierz Alles vol.1

foto: Paweł Justyn, projekt: Neogotik, Paulina i Piotr Połoz


Komentarzy: 1

  1. kat pisze:

    Fajny artykuł! Pozdrawiam

Skomentuj