Wizaż Łódź - polska wersja językowa Wizaż Łódź - english version

Niezbędnik Panny Młodej

makijaż ślubny łódźZgodnie z zapowiedzią przedstawiam niezbędnik, który – mam nadzieję – ułatwi życie niejednej Pannie Młodej.

  • Błyszczyk – do poprawienia makijażu, najlepiej w tym samym kolorze jaki był nakładany podczas robienia makijażu ślubnego. Profesjonalna pomadka, utrwalona fixerem przetrwa dłużej, ale wiadomo że Panna Młoda w trakcie dnia coś je, pije i dlatego lepiej co jakiś czas poprawić usta błyszczykiem, niż mieć na nich pozostałości szminki i samą konturówkę. Podczas makijażu ślubnego warto zapisać kolor błyszczyku i kupić zapasowy.
  • Bibułki matujące – świetnie wchłaniają nadmiar potu czy tłuszczu i matują twarz. Wystarczy bibułkę przyłożyć do świecącego się miejsca i nadmiar sebum w nią wsiąka.
  • Puder – tak samo poprawi wygląd cery, zmatowi twarz. Lepszy jest puder sypki, który ma mniej substancji tłuszczowych i jest trwalszy.
  • Lakier do włosów – ujarzmi niesforne kosmyki gdyby fryzura zaczęła wymykać się spod kontroli podczas tańców.
  • Lakier do paznokci – większość Panien Młodych decyduje się na manicure w stylu french. Na wszelki wypadek gdyby lakier odprysnął, warto mieć przy sobie dodatkową flaszeczkę.

Wszystkie te skarby można trzymać w torebce w samochodzie albo w pomieszczeniu dodatkowym. Warto jest mieć gdzieś obok taką „apteczkę” weselną.


Skomentuj