Wizaż Łódź - polska wersja językowa Wizaż Łódź - english version

Kosmetyki Glazel

Dzięki uprzejmości firmy Glazel, już wkrótce będę mogła cieszyć się profesjonalnymi cieniami tej marki. Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad paletami cieni do powiek oraz pudrem fiksującym Glazel, więc tym bardziej uradowała mnie możliwość jaką zaoferowała mi marka. Już teraz z niecierpliwością czekam na przesyłkę, a kosmetyków na pewno użyję do najblizszej sesji :)
Tymczasem przedstawiam krótką informację o marce, a zainteresowanych zapraszam na stronę firmy Glazel.

Stworzyliśmy GLAZEL VISAGE dla entuzjastów piękna.
Specjalizujemy się w produkcji profesjonalnych kosmetyków do wizażu. Korzystając z najnowszych osiągnięć kosmetologii, dostarczamy wysokiej jakości produkty dla najbardziej wymagających klientów: wirtuozów piękna i pasjonatów. Naszymi ambasadorami są najlepsi polscy wizażyści. Współpracujemy z profesjonalnymi gabinetami kosmetycznymi, szkołami charakteryzacji, tańca, studiami fotograficznymi. Kreujemy nowe trendy. Prowadząc projekty edukacyjne, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.
Mamy jasno wyznaczony cel i zasady postępowania. Szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów oraz profesjonalna, kompleksowa obsługa – oto podstawy naszego działania.
W świecie GLAZEL VISAGE wszystko, co robimy – robimy z pasją.

Skomentuj