Wizaż Łódź - polska wersja językowa Wizaż Łódź - english version

Centrala Showroom – wielkie otwarcie!

Uwaga, uwaga! Polecam i zapraszam w imieniu Centrali :)

19 października o godzinie 19:00 odbędzie się oficjalne otwarcie Showroomu Centrala- nowego miejsca na mapie Łodzi w strefie OFF Piotrkowska.
Centrala powstała z inicjatywy i połączenia sił dwóch kreatywnych dziewczyn: Doroty Kempko, projektantki biżuterii, właścicielki marki Animalkingdom. oraz Pauliny Połoz- projektantki mody , organizatorki modowej imprezy Ubierz Alles, właścicielki marki Neogotik, której pracownia stacjonuje od początku działalności Off Piotrkowska.
Wizyta w Centrali,to możliwość uczestniczenia w operacji na otwartym sercu, zwłaszcza dla tych, których interesuje jak powstają stroje marki Neogotik bądź biżuteria od Animallkingdom. Centrala to nie tylko otwarte pracownie , to także butik, w którym można kupić flagowe marki właścicielek, a także specjalnie wyselekcjonowane akcesoria od polskich projektantów min. torby od Bagasz, bieliznę od Rilke, kominy od Siscolorfull czy okulary od Brylove. Dodatkowym atutem miejsca jest możliwość skorzystania z profesjonalnych usług wizażystki Patrycji Skórzak.
Na wszystkich przybyłych w dzień oficjalnego otwarcia Centrali czekają atrakcje:

-premiera nowych kolekcji marek Neogotik oraz Animallkingdom
-15% rabat na wszystkie produkty w Showroomie oraz usługi wizażystki Patrycji Skórzak
Na gości czekać będzie wysoko -procentowy poczęstunek,a o muzykę zadba Tsar Poloz.
Zapraszamy!


Skomentuj